*

Hledat

Nabízíme

GoPay - platební brána

Nejprodávanější produkty

Příspěvky

RSS

Blog
 • Co jste možná nevěděli o angličtině

  Zajímá vás, jaké je nejdelší anglické slovo nebo jak vzniklo slovo selfie? Pak jste na správné adrese. Dozvíte se také, jak zní první doložená anglická věta a kde si můžete spočítat, jak velkou máte v angličtině slovní zásobu.

 • Nejčastější anglická příjmení a jejich význam

  Víte, jaké je nejčastější anglické příjmení a co znamená? A jaké je typické londýnské příjmení? Věděli jste, že fastfoodový řetězec McDonald není pojmenován podle příjmení jeho zakladatele, ale podle klauna?

 • Znamení zvěrokruhu a jak se učí anglicky

  - 6 comments

  Horoskopy – pro jednoho hra, pro druhého vážná věc. Přemýšleli jste někdy o tom, že Vaše znamení možná ovlivňuje způsob, jakým se učíte?

 • Deset tipů, jak zlepšit svou angličtinu a nenudit se

  Ať už jste se v září zapsali do nového kurzu angličtiny nebo jen chcete oprášit svoje znalosti jako samouk, máme pro Vás deset jednoduchých rad, které mohou Vaši angličtinu posunout mílovými kroky ...

 • Léto v novém

  Naše internetové knihkupectví odhazuje na léto staré svršky a převléká se do nového! Moderní, funkční střih nového eshopu je ušitý na míru vašim potřebám, zachovává si ale tradiční fazónu, na kterou jste zvyklí! :-) Jistě vás potěší snadnější orientace v kategoriích i objednávkách, více možností filtrů a vyhledávání, ale především snížení poštovného a možnost převzetí objednaného zboží na pobočkách Zásilkovny v Čechách i na Slovensku.