Hledat

Nabízíme

Státním i soukromým školám zasíláme zboží na fakturu se 14ti denní splatností. Po dohodě je možné splatnost prodloužit.

MATERIÁLY ZDARMA

Školy mohou využít možnosti získání materiálů pro učitele zdarma. Podmínky se liší dle nakladatelství objednaného titulu:

 

OXFORD UNIVERSITY PRESS

VARIANTA A:

Za každých objednaných 30 kusů knih (v libovolné kombinaci učebnic a pracovních sešitů) stejného titulu a stejné úrovně získáte zdarma Student's Book, Workbook, Teacher's Book a Classroom Presentation Tool (pokud je k vybranému titulu k dispozici). Škola může obdržet maximálně 3 sady.

(30 ks = 1 sada pro učitele, 60 ks = 2 sady pro učitele, 90 ks a více = 3 sady)

CD s audionahrávkami není od 1.4.2022 standardní součástí sady pro učitele. Poslechy najdete v Classroom Presentation Tool. Pokud CD nutně potřebujete, zapište požadovaný počet do sloupečku "CD s audionahrávkami". CD se budou posílat jen do rozdání skladových zásob.

VARIANTA B:

Pokud jste zakoupili minimálně 30 ks knih, můžete zažádat o 2 Classroom Presentation Tool kódy.

Pokud jste zakoupili minimálně 60 ks knih, můžete zažádat o 4 Classroom Presentation Tool kódy.

Pokud jste zakoupili minimálně 90 ks knih, můžete zažádat o 6 Classroom Presentation Tool kódy.

Nabídka se týká těchto kurzových učebnic:

Jump In!, Bright Ideas, Chit Chat (do rozdání skladových zásob), Happy House Third Edition, Let's Explore, Explore Together, Project Explore, Happy Street Third Edition, Project Fourth Edition, English Plus Second Edition, Headway Fifth Edition, English File Fourth Edition, Life Vision, Maturita Solutions Third Edition, Insight, Insight Second Edition, Navigate, Business Result 2nd edition, Venture into First for Schools a Oxford Exam Trainer.

Materiály pro učitele zdarma Vám budou dodány zvlášť, a to na základě vyplněné elektronické žádosti spolu s  kopií naší faktury. Formulář včetně instrukcí obdržíte e-mailem v den expedice Vaší objednávky.

 

PEARSON

Za každých objednaných 30 ks Student's Book a/nebo Workbook stejného titulu získáte zdarma Student's Book, Workbook, Teacher's Book a Class CDs. Pokud je Student's Book součástí Teacher's Booku, obdržíte pouze Teacher's Book, Workbook a Class CDs.

U vybraných titulů dostane škola komponenty zdarma již při nákupu 15 ks učebnic (např. Maturita Activator). 

Pro získání učitelské sady zdarma je třeba zaslat naši fakturu za zboží na email gratis@venturesbooks.com . Následně obdržíte materiály zdarma poštou.

MACMILLAN

Za každých 15 ks objednaných Student's Book stejného dílu učebnice od nakl. Macmillan získáte Teacher's Book a Class audio CD zdarma.

Za každých 30 ks objednaných Student's Book nebo 15 ks Student's Book a 15 ks Workbook stejného dílu učebnice od nakl. Macmillan získáte Student's Book, Workbook, Teacher's Book a Class audio CD zdarma.

Audio CD se poskytuje pouze v případě, že poslechy nejsou součástí Teacher´s Booku nebo Student´s Booku.

K English World bude v sadě pro učitele i DVD, a to již od 15 ks Pupil's Book.

V případě větší objednávky (nad 60 SB), nebo jiného počtu než je uvedeno výše, máte možnost vyjednat si jiné podmínky.

Jedna škola může získat maximálně 4 sady TB a CD k jednomu dílu učebnice.

Učitelské sady k učebnicím od nakl. Macmillan zdarma posíláme pouze na vyžádání - žádost je třeba uvést v objednávce.

 

CAMBRIDGE UNIVERSITY PRESS

Při nákupu minimálně 10 učebnic a 10 pracovních sešitů stejné úrovně máte nárok na učitelskou sadu zdarma (učebnici, pracovní sešit a metodiku).

Pokud škola začíná materiály od CUP používat prvním rokem a splní podmínky minimálního nákupu, každý učitel obdrží veškerý dostupný online obsah tištěných materiálů ke stažení do svého počítače. Přístupy si můžete vyžádat emailem na prague@cambridge.org. K žádosti je nutné přiložit doklad o nákupu.

Učitelské sady k učebnicím od nakl. Cambridge University Press zdarma posíláme pouze na vyžádání - žádost je třeba uvést v objednávce.


NATIONAL GEOGRAPHIC LEARNING

Za každých objednaných 10 ks Student's Book + 10 ks Workbook stejného titulu jedné úrovně získáte 1 ks Student´s Book + 1ks Workbook NEBO 1ks  Teacher's Book zdarma.

Za každých objednaných 15 ks Student's Book + 15 ks Workbook stejného titulu jedné úrovně získáte 1 ks Student´s Book, 1ks Workbook a 1ks  Teacher's Book zdarma.

Za každých objednaných 60 ks knih libovolného titulu a úrovně získáte 2 ks Student´s Book, 2ks Workbook a 2ks  Teacher's Book zdarma.

Za každých 100 ks knih stejné úrovně (v jakékoliv kombinaci SB a WB) získáte 1x Classroom Presentation Tool zdarma.

 

NÁVŠTĚVA ŠKOLY ZDARMA

Rádi navštívíme vaši školu a seznámíme vás s učebnicemi renomovaných anglických nakladatelství. Zároveň vám vytvoříme speciální nabídku pro vaši školu pro vaše případné budoucí objednávky.

Pokud máte o návštěvu zájem, napište nám email na info@englishbooks.cz a uveďte vaše telefonní číslo, abychom se mohli s vámi spojit a schůzku domluvit.