Hledat

Nabízíme

SRDEČNĚ VÁS ZVEME NA 8. ROČNÍK

"Englishbooks Day with Cambridge P.A.R.K. aneb setkání fanoušků helpforenglish.cz"


SOBOTA 23. LISTOPADU 2019 V BEROUNĚ

Srdečně Vás zveme na tradiční celodenní setkání příznivců angličtiny! Englishbooks Day je v České republice ojedinělý tím, že se nejedná o akci pouze pro učitele, ale i pro studenty angličtiny jakéhokoli věku. Čeká na Vás 30 seminářů vedených zkušenými lektory, možnost vyzkoušet si nanečisto kompletní "speaking" cambridgských zkoušek Cambridge English a nemine Vás ani bohatá tombola s možností vyhrát zájezd do Anglie či poukaz na vykonání libovolné zkoušky Cambridge English zdarma. Po celý den pro Vás bude také otevřeno naše knihkupectví Englishbooks.cz, kde budete moci nakupovat s 20% slevou! Program zakončíme přátelským posezením v restauraci s možností zahrát si tradiční anglický Pub Quiz.


Konference je akreditována MŠMT pod č. j. 22761/2017-840.


SEMINÁŘE

V rámci Englishbooks Day se můžete účastnit 5 seminářů - v každém časovém pásmu budete mít na výběr z 6 různých workshopů či přednášek.

Kompletní seznam seminářů včetně jejich anotací naleznete ZDE.


TESTOVÁNÍ CAMBRIDGE ENGLISH SPEAKING NANEČISTO


Ve spolupráci se zkouškovým centrem Cambridge P.A.R.K. Vám nabízíme možnost vyzkoušet si nanečisto kompletní ústní část, tj. SPEAKING zkoušek Cambridge English B2 First, C1 Advanced a C2 Proficiency. Zkoušet a hodnotit Vás bude špičkový examinátor zkouškového centra Cambridge P.A.R.K. Iain Saunders. Ihned po skončení Vašeho testování Vám Iain poskytne feedback spolu s cennými radami přímo pro Vás. Zároveň Vám předá Váš výsledek. Ze všech účastníků testování nanečisto bude vylosován jeden výherce poukazu na vykonání libovolné zkoušky Cambridge English ve zkouškovém centru Cambridge P.A.R.K., které tento poukaz věnuje.

Vzhledem k vysoké profesionalitě tzv. mock testingu je testování zpoplatněno částkou 190,- (přičítá se k základnímu registračnímu poplatku).


TOMBOLA


Oficiální program zakončíme losováním TOMBOLY plné hodnotných cen věnovaných naším knihkupectvím a našimi partnery. Hlavní cenou bude ZÁJEZD DO ANGLIE, který věnuje cestovní kancelář PRO TRAVEL specializovaná na školní zájezdy a zájezdy do Anglie.


VEČER V RESTAURACI


Večer zakončíme přátelským posezením v restauraci, při němž můžete získat spoustu tipů, nápadů a praktických zkušeností od ostatních nadšenců do angličtiny. Jak už se stalo příjemným zvykem, zahrajeme si i tradiční anglický PUB QUIZ.

Upozorňujeme Vás, že pro závaznou rezervaci místa v restauraci vyžadujeme vratnou zálohu 200,-. Tato záloha Vám bude navrácena v restauraci v den konání akce.


MÍSTO KONÁNÍ AKCE: Gymnázium Joachima Barranda, Talichova 824, Beroun

DATUM: sobota 23. 11. 2019

ČASOVÝ HARMONOGRAM:

8:00 - 9:00  - registrace, prezentační výstava partnerů / návštěva knihkupectví Englishbooks.cz
9:00 - 10:00  - seminář (výběr z 6 seminářů)
10:20 - 11:20 - seminář (výběr z 6 seminářů)
11:45 - 12:45 - seminář (výběr z 6 seminářů)
12:45 - 14:05 - pauza na oběd / prezentační výstava partnerů / návštěva knihkupectví Englishbooks.cz
14:05 - 15:05 - seminář (výběr z 6 seminářů)
15:20 - 16:20 - seminář (výběr ze 6 seminářů)
16:40 - tombola, poté možnost návštěvy knihkupectví Englishbooks.cz (otevřeno do 18:30)
18:00 - večerní program v restauraci - pub quiz, volná zábava

Testování "speaking" bude probíhat od 8:00 do 16:35. Na konkrétní čas se můžete přihlásit při vyplňování přihlášky.


REGISTRAČNÍ POPLATEK

Registrační poplatek činí 400 Kč a zahrnuje:

  • registrační tašku s dárky
  • 5 seminářů dle výběru
  • možnost výhry zájezdu do Anglie a dalších hodnotných cen
  • možnost nákupu v našem knihkupectví s 20% slevou

Poplatek za testování Speaking zkoušek Cambridge English nanečisto činí 190 Kč. Poukaz na vykonání zkoušky Cambridge English zdarma bude losován pouze z účastníků tohoto testování.

JAK SE PŘIHLÁSIT               

LITUJEME, ALE PŘÍJEM PŘIHLÁŠEK BYL JIŽ UZAVŘEN.

Přihlásit se můžete prostřednictvím online formuláře ZDE . Vaše přihláška bude považována za závaznou, jakmile obdržíme registrační poplatek na náš účet č. 778807788/2010. Veškeré informace k platbě obdržíte v automatickém potvrzovacím emailu po vyplnění přihlašovacího formuláře. O obdržení platby Vás budeme informovat emailem. Dovolujeme si Vás upozornit, že pokud neobdržíme Vaši platbu do 5 pracovních dnů od odeslání přihlášky, uvolníme Vaše rezervovaná místa na seminářích jiným zájemcům.

Odhlášení z akce a vrácení registračního poplatku je možné do 13.11.2019. Po uplynutí této lhůty registrační poplatek nevracíme, ale je samozřejmě možné poslat za sebe náhradníka.


Fotky z minulého ročníku Englishbooks Day můžete zhlédnout zde .

Organizátor akce:

English Books

Partneři: