Hledat

Nabízíme

Sleva! Aiming to Advance + MP3 Audio CDs Zobrazit větší

Aiming to Advance + MP3 Audio CDs

Autor Zdenka Strnadová
ISBN9788073352271
Typset paperback + MP3 Audio CDs
VydavatelLEDA
Rok vydání2010
Počet stran400

3-5 dní

339 KčNaše cena:

-15% 399 KčPůvodní cena:

Popis

AIMING TO ADVANCE integrovaným způsobem rozvíjí (a v závěrečné lekci i testuje) všechny čtyři jazykové dovednosti a plně využívá intelektuálních schopností studentů, přičemž se zcela opírá o jejich dosavadní znalosti a zkušenosti. Vychází z mírně pokročilé úrovně, a předpokládá tedy samostatný přístup ke studiu a znalost práce se slovníkem a audionahrávkami.

Páteří každé lekce jsou:
Focus on Information: ověřuje porozumění, vede k uvědomělému a aktivnímu osvojování slovní zásoby a obrací pozornost k významu jazykových prostředků, ať čtených nebo slyšených.
Focus on Language: zprostředkovává a procvičuje gramatické a stylistické jevy typické pro daný typ textu v pokud možno přirozených komunikačních situacích.
Focus on Academic Skills: poskytuje návody jak efektivně číst a poslouchat, jak si dělat poznámky, účastnit se diskuse, psát odborné texty, ale také jak si počínat v situacích, jako je hledání zaměstnání, žádání o stáž apod.

Učebnice je určena odborníkům přírodovědných, technických i humanitních oborů, kteří pro svou práci potřebují plynule ovládat psanou i mluvenou angličtinu, zvláště pak studentům a postgraduantům, jimž pomůže v přípravě jak na mezinárodní zkoušky z angličtiny, tak na studium v zahraničí – k tomuto účelu slouží kapitoly věnované rozvoji akademických a studijních schopností.

Ukázka

Ostatní produkty ve stejné kategorii