Hledat

Nabízíme

Sleva! Angličtina se zvířátky 1 příručka učitele Zobrazit větší

Angličtina se zvířátky 1 příručka učitele

ISBN9788072383887
Typpaperback
VydavatelFraus
Rok vydání2006
Počet stran92

3-5 dní

280 KčNaše cena:

-15% 329 KčPůvodní cena:

Popis

Angličtina se zvířátky je atraktivní dvoudílná obrázková učebnice pro nejmenší žáky. Vznikla kombinací učebnice a pracovního sešitu a jednoduchou, hravou formou přibližuje dětem cizí jazyk. Je určena zejména pro výuku žáků prvních ročníků ZŠ, popř. posledních ročníků MŠ, lze ji však dobře využít i při domácí výuce s rodiči.

Hlavními postavami jsou tři medvíďata, Bertie, Jimmy a Mattie, která žáky provázejí všemi tématy. Děti se formou hry naučí základní slovní zásobu a nejužitečnější fráze. Motivačním prvkem je mimo jiné pestré obrazové zpracování knihy. Základ tvoří kombinace atraktivních fotografií a obrázků zvířatž, která děti znají například z televizních obrazovek. Učebnice obsahuje také slovníček s výslovností.

Děti si své znalosti spolu s učitelem průběžně zaznamenávají do individuální tabulky, a tak se od první chvíle učí vlastnímu sebehodnocení, k němuž směřují potřeby současné výuky.

Angličtina se zvířátky připravuje žáky vhodnou formou na povinnou výuku angličtiny od 3. ročníku ZŠ.

 

Témata 1. dílu jsou:

*seznamování

*barvy

*čísla

*zvířata

*domov

*škola

*třída

*jídlo

*dovednosti

*části těla

*hračky

*krajina

*rodina

*Velikonoce

 

 

 

Příručka učitele nabízí podrobný návod pro práci s učebnicí,tipy a nápady pro výuku nejmenších žáků, řešení cvičení a přepis poslechů.

 

Ukázka

Také doporučujeme

Ostatní produkty ve stejné kategorii