Hledat

Nabízíme

Sleva! Začínáme mluvit anglicky - metodická příručka Zobrazit větší

Začínáme mluvit anglicky - metodická příručka

ISBN9788072380596
Typpaperback
VydavatelFraus
Počet stran56

3-5 dní

101 KčNaše cena:

-15% 119 KčPůvodní cena:

Popis

* kompaktní rádce pro úvodní měsíce
* podněty k využití vlastního materiálu
* nahrávky oblíbených říkanek a písniček
* vhodný jako "starter" k jakékoli učebnici


Audioorální kurz angličtiny je určen pro 3. nebo 4. ročník ZŠ. Obsah učebnice pokrývá jeden až dva úvodní měsíce, během kterých si žáci zvykají na cizí jazyk a pracují pouze s jeho mluvenou podobou. Z tohoto důvodu se komplet skládá z metodické příručky s přehlednými a jednoduchými plány hodin a z audiokazety s říkankami a písničkami.

U každé hodiny najdete doporučené pořadí aktivit včetně konkrétních slovíček, která se v hodině probírají, a instrukce ke hrám. Kromě základní slovní zásoby předmětů ve třídě, čísel či barev se žáci mohou naučit také pozdravy nebo pokyny pro práci ve třídě. Je zde také první seznámení se zvukovou stránkou angličtiny - jak s jednotlivými hláskami ve výslovnostních a rozlišovacích cvičeních, tak s intonací, která se procvičuje v říkankách a písničkách. V závěru publikace najdete písničky s notovým zápisem a instrukce ke hrám zásoby. Důležitým pomocníkem jsou kopírovací obrázky se slovní zásobou.

CD obsahuje říkanky a písničky, jejichž texty jsou v publikaci, namluvené rodilými mluvčími. Písničky jsou nahrány vždy dvakrát, jednou se zpěvem a podruhé jen melodická linka.

 

Také doporučujeme

Ostatní produkty ve stejné kategorii