Hledat

Nabízíme

Sleva! Aviation English Student's Book + CD-ROM Zobrazit větší

Aviation English Student's Book + CD-ROM

Autor Henry Emery Andy Roberts
ISBN9780230027572
Typset paperback + CD ROM
VydavatelMacmillan
Rok vydání2008
Počet stran127

2-3 týdny

1 496 KčNaše cena:

-15% 1 760 KčPůvodní cena:

Popis

Aviation English je nová učebnice angličtiny pro piloty a řídící letového provozu, která rozvíjí jejich komukační schopnosti podle úrovně 4 jazykových požadavků ICAO a umožní jim úspěšně složit zkoušku.

Tato učebnice angličtiny je určena pro samouky i pro použití ve třídě při skupinové výuce s učitelem.

Student's Book: vychází z dokumentu č. 9835 organizace ICAO: Manual on the implementation of ICAO Language Proficiency Requirements. Celý obsah byl pečlivě navržen tak, aby pomohl studentům osvojit si dovednosti popsané v Level 4 Language Profile organizace ICAO. CD-ROM doplňuje učebnici interaktivními simulacemi, výslovnostními a poslechovými cvičeními. CD-ROM je rozdělen do 12 lekcí, které odpovídají lekcím ve Student's Book. CD-ROM obsahuje také všechny nahrávky ke cvičením v učebnici ve formátu MP3 pro přehrávání na počítači nebo mp3 přehrávači.


* Helps develop the very specific skills described in the ICAO Level 4 Language Profile
* Both the Student's Book and CD-ROM are divided into 12 Units each
* CD-ROM provides interactive simulations, detailed pronunciation and extra listening Each of the 12 units is divided into four two-page sections:
- Section 1 Provides an introduction to the main theme of the unit
- Section 2 Provides sustained listening and pronunciation practice
- Section 3 Based on a non-routine flight operation scenario and involves an R/T exchane with phraseology and plain English
- Section 4 Provides further practice and consolidation of the language taught in the unit


Look inside here


Scope and Sequence in pdf

Recenze

Napsat recenzi

Aviation English Student's Book + CD-ROM

Aviation English Student's Book + CD-ROM

Aviation English je nová učebnice angličtiny pro piloty a řídící letového provozu, která rozvíjí jejich komukační schopnosti podle úrovně 4 jazykových požadavků ICAO a umožní jim úspěšně složit zkoušku. Tato učebnice angličtiny je určena pro samouky i pro použití ve třídě při skupinové výuce s učitelem. Student's Book: vychází z dokumentu č. 9835 organizace ICAO: Manual on the implementation of ICAO Language Proficiency Requirements. Celý obsah byl pečlivě navržen tak, aby pomohl studentům osvojit si dovednosti popsané v Level 4 Language Profile organizace ICAO. CD-ROM doplňuje učebnici interaktivními simulacemi, výslovnostními a poslechovými cvičeními. CD-ROM je rozdělen do 12 lekcí, které odpovídají lekcím ve Studen

Napsat recenzi

Také doporučujeme

Ostatní produkty ve stejné kategorii