*

Hledat

Nabízíme

GoPay - platební brána

Nejprodávanější produkty

Státním i soukromým školám zasíláme zboží na fakturu se 14ti denní splatností. Po dohodě je možné splatnost prodloužit.

MATERIÁLY ZDARMA

Školy mohou využít možnosti získání materiálů pro učitele zdarma. Podmínky se liší dle nakladatelství objednaného titulu:

 

OXFORD UNIVERSITY PRESS

Za každých objednaných 30 kusů knih (v libovolné kombinaci učebnic a pracovních sešitů) stejného titulu a stejné úrovně, získáte Student's Book, Workbook, Teacher's Book a Class CDs nakoupené úrovně zdarma. Škola může obdržet maximálně 3 sady.

(30 ks = 1 sada pro učitele, 60 ks = 2 sady pro učitele, 90 ks a více = 3 sady)

Nabídka se týká těchto kurzových učebnic:

Playtime, Cookie and Friends, Chit Chat, New Happy House, Happy House Third Edition, New Happy Street, Happy Street Third Edition, Project Third Edition, Project Fourth Edition, English Plus, New Headway 4th edition, English File Third Edition, Maturita Solutions Second Edition, Insight, Speak Now, Navigate, Result Series, Exam Masterclass (FCE, First, Proficiency, IELTS), International Express Third Edition.

Materiály pro učitele zdarma Vám budou dodány zvlášť, a to na základě vyplněné elektronické žádosti spolu s  kopií naší faktury. Formulář včetně instrukcí obdržíte e-mailem v den expedice Vaší objednávky.

 

PEARSON (LONGMAN)

Za každých objednaných 30 ks Student's Book a Workbook nebo jejich kombinace získáte zdarma Student's Book, Workbook, Teacher's Book a Class CDs. Pokud je Student's Book součástí Teacher's Booku, obdržíte pouze Teacher's Book, Workbook a Class CDs.

U vybraných titulů dostane škola komponenty zdarma již při nákupu 15 ks učebnic (např. Maturita Activator). 

Pro získání učitelské sady zdarma je třeba zaslat naši fakturu za zboží na email gratis@pearson-elt.cz . Následně obdržíte materiály zdarma poštou.

MACMILLAN

Za každých 15 ks objednaných Student's Book stejného dílu učebnice od nakl. Macmillan získáte Teacher's Book a Class audio CD zdarma.

Za každých 30 ks objednaných Student's Book stejného dílu učebnice od nakl. Macmillan získáte Student's Book, Workbook, Teacher's Book a Class audio CD zdarma.

Jedna škola může získat maximálně 4 sady TB a CD k jednomu dílu učebnice.

Nabídka se týká těchto kurzových učebnic:

Captain Jack, Tiger Time (součástí učitelské sady je i maňásek Tiger), Macmillan Next Move, Little Bugs, Macmillan English Quest, English World, Footprints, Macmillan English, Big Bugs, Beyond, Motivate!, Gateway, New Inspiration, Hot Spot, Open Mind, Global, Straightforward Second Edition, Ready for First (3rd Edition), Ready for Advanced (3rd Edition), Ready for IELTS, Ready for PET, Laser, In Company 3.0, The Business 2.0

Pro získání těchto materiálů je třeba stáhnout a vyplnit formulář, který naleznete zde, a zaslat jej na info@macmillan.cz . Po schválení nám budou tyto materiály dodány a my Vám je přepošleme.

 

CAMBRIDGE UNIVERSITY PRESS

Již neexistuje fixní systém počtu objednaných knih a počtu knih zdarma. S každým zákazníkem jedná CUP individuálně, aby bylo možné lépe vyhovět potřebám jednotlivých škol. K získání materiálů zdarma je třeba vyplnit formulář, který Vám na požádání zašleme emailem, a odeslat jej spolu s objednávkou nejen našemu eshopu, ale v kopii i na prague@cambridge.org.

Objednané učebnice a domluvené učitelské sady Vám přijdou zároveň.

 

NATIONAL GEOGRAPHIC LEARNING / CENGAGE LEARNING

Za každých objednaných 10 ks Student's Book + 10 ks Workbook stejného titulu jedné úrovně získáte 1 ks Student´s Book + 1ks Workbook NEBO 1ks  Teacher's Book zdarma.

Za každých objednaných 15 ks Student's Book + 15 ks Workbook stejného titulu jedné úrovně získáte 1 ks Student´s Book, 1ks Workbook a 1ks  Teacher's Book zdarma.

Za každých objednaných 60 ks knih libovolného titulu a úrovně získáte 2 ks Student´s Book, 2ks Workbook a 2ks  Teacher's Book zdarma.

Za každých 300 ks knih stejného titulu zakoupených v průběho jednoho školního roku získáte 1x Interactive Whiteboard Software zdarma.

Nabídka se týká těchto kurzových učebnic:

Aspire, Best Practice, Close Up, English Explorer, English for Business Life, English Insights, Gateway to Science, Happy Trails, Innovations, Inspire, Just Right, Life, New Business Matters, Our World, Outcomes, Pathways, Reading Adventures. Reading Explorer, Spin, Spotlight on CAE, Spotlight on FCE, Time Zones, Total Business, World English, World Link, World Pass, World Wonders

Materiály pro učitele zdarma Vám budou dodány zvlášť na základě dokladu o nákupu, který zašlete zástupci nakl. NGL. Všechny potřebné instrukce Vám sdělíme po obdržení Vaší objednávky.

 

NÁVŠTĚVA ŠKOLY ZDARMA

Rádi navštívíme vaši školu a seznámíme vás s učebnicemi renomovaných anglických nakladatelství. Zároveň vám vytvoříme speciální nabídku pro vaši školu pro vaše případné budoucí objednávky.

Pokud máte o návštěvu zájem, napište nám email na info@englishbooks.cz a uveďte vaše telefonní číslo, abychom se mohli s vámi spojit a schůzku domluvit.