Hledat

Nabízíme

Sleva! Langmaster Angličtina pro začátečníky + Slovník - Online licenční klíč Zobrazit větší

Langmaster Angličtina pro začátečníky + Slovník - Online licenční klíč

ISBN8595029411015
Typonline access code
VydavatelLangmaster

3-5 dní

638 KčNaše cena:

-15% 750 KčPůvodní cena:

Popis

Kurz:

Interaktivní kurz pokrývá slovní zásobu pro jídlo, barvy, nakupování, části těla, čísla, určování času, země, pozdravy a základní fráze.

Existují věty, které budete potřebovat v jakémkoli jazyce: budete chtít říct ‘dobrý den’, objednat si pití, zeptat se na cestu apod.

Multimediální kurz neobsahuje jen velké množství výukových materiálů, ale také unikátní funkce pro efektivní a zábavnou výuku.

  • * Žádná nudná cvičení, ale motivační hry, za které budete dostávat body.
  • * Testování znalostí pomocí zábavných kvízů.
  • * Za každou hru získáte body. Za vysoké skóre můžete vyhrát bronzovou, stříbrnou nebo zlatou medaili, kterou lze vytisknout jako osvědčení o Vašem pokroku.
  • * Celou dobu budete poslouchat jazyk a prostřednictvím her s nahráváním do mikrofonu můžete začít rovnou mluvit a pak porovnávat svoji výslovnost s výslovností rodilého mluvčího.

Slovník:

Slovník je nejenom ideálním doplňkem pro studium jazyků ale obsahuje i jedinečnou funkci EasyLex, kdy stačí najet myší nad neznámé slovo a ihned se objeví jeho překlad. EasyLex funguje s aplikacemi Internet Explorer, Mozilla Firefox, Microsoft Office, Open Office, Adobe Acrobat Reader, ICQ, Miranda, Notepad, Wordpad atd.

Slovník je založen na unikátní Lingea technologii.

Obsahuje 3,000 hesel.

Podívejte se, co všechno náš slovník dovede:

  • * Automatické rozpoznání jazyka: Při práci se nemusíte starat o směr překladu. Slovník sám rozpozná, ze kterého jazyka zadané slovo pochází.
  • * Hledání v libovolném tvaru: Slovo můžete zadat bez ohledu na jeho pád, číslo, rod nebo čas. (went =>go).
  • * Možnost hledání bez diakritiky: Tato funkce je užitečná hlavně při čtení elektronické pošty (rucnik -> ručník).
  • * Podobná slova: Pokud zadáte neexistující nebo neúplné slovo, slovník Vám napoví slova podobná.

Recenze

Napsat recenzi

Langmaster Angličtina pro začátečníky + Slovník - Online licenční klíč

Langmaster Angličtina pro začátečníky + Slovník - Online licenční klíč

Určeno pro: začátečníci, mírně a středně pokročilí, pokročilí Počet CD-ROM: 7 * Angličtina ELEMENTS - Začátečníci * Angličtina ELEMENTS - Pokročilí začátečníci * Angličtina ELEMENTS - Mírně pokročilí * Angličtina ELEMENTS - Středně pokročilí * Angličtina ELEMENTS - Pokročilí * Anglicko-český a česko-anglický slovník Lexicon Kompletní kurz angličtiny je založen na nejnovější řadě učebnic angličtiny ENGLISH ELEMENTS nakladatelství Max Hueber Verlag GmbH, která byla upravena pro výuku pomocí počítače a rozšířena o další cvičení. Kurz používá technologii rozpoznávání řeči IBM ViaVoice a díky ní je možné nejen aplikaci, ale i řadu cvičení ovládat hlasovými povely v anglickém jazyce. Při výuce mů

Napsat recenzi

Také doporučujeme

Ostatní produkty ve stejné kategorii