Hledat

Nabízíme

Sleva! Langmaster EURO Angličtina + Slovník - Online licenční klíč Zobrazit větší

Langmaster EURO Angličtina + Slovník - Online licenční klíč

ISBN8595029411018
Typonline access code
VydavatelLangmaster

3-5 dní

849 KčNaše cena:

-15% 999 KčPůvodní cena:

Popis

Unikátní interaktivní kurz Euro angličtiny je určen zejména středně pokročilým a pokročilým studentům, kteří potřebují používat angličtinu při komunikaci s orgány Evropské unie. Studenti si zlepší svoji angličtinu, zvláště odbornou, používanou nejen v institucích EU, ale i v jiných obchodních a úředních podmínkách a situacích. Prostřednictvím kurzu studenti také získají užitečné znalosti o institucích, historii a problémech EU.

Překladový slovník obsahuje hesla namluvená rodilými mluvčími, výklady, příklady použití, gramatické poznámky, fráze a frázová slovesa. Součástí je nástroj pro fulltextové vyhledávání.


Kurz byl vytvořen na základě zkušeností s výukou „evropské“ angličtiny na Ministerstvu zahraničních věcí ČR. Vychází z učebních textů a praxe, kterou na tomto ministerstvu získali učitelé jazykové školy Presto. Kurz je vhodný pro studenty, kteří si chtějí zejména rozšířit svou slovní zásobu a vylepšit znalost úředního jazyka, který se používá v odborných institucích, jako je EU a zároveň si procvičit i poslech a porozumění odbornému textu. Každá lekce je založena na poslechu a čtení textu týkajícího se Evropské unie. Následná cvičení se zaměřují na pochopení terminologie používané v textu a umožňují studentům procvičit si nově získaná slovíčka a slovní vazby, jakož i gramatiku.

  • * 55 hodin intenzivní výuky
  • * 27 minut zvuk, audionahrávky
  • * 117 stránek textu
  • * 85 interaktivních cvičeni
  • * 432 nových slovíček a frází
  • * 33 obrázků a fotografií

Slovník
: Kurz je provázán s česko-anglickým a anglicko-českým slovníkem. Najetím myší na neznámé slovíčko se toto slovíčko samo ve slovníku vyhledá a přeloží (Point&See). Slovník je ozvučen rodilými mluvčími a obsahuje fulltextové vyhledávání včetně morfologie.
  • * 75000 hesel
  • * 100000 významů
  • * 20000 překladů
  • * 40000 namluvených hesel

Více informací a možnost stažení časově omezené verze zde

Recenze

Napsat recenzi

Langmaster EURO Angličtina + Slovník - Online licenční klíč

Langmaster EURO Angličtina + Slovník - Online licenční klíč

Určeno pro: začátečníci, mírně a středně pokročilí, pokročilí Počet CD-ROM: 7 * Angličtina ELEMENTS - Začátečníci * Angličtina ELEMENTS - Pokročilí začátečníci * Angličtina ELEMENTS - Mírně pokročilí * Angličtina ELEMENTS - Středně pokročilí * Angličtina ELEMENTS - Pokročilí * Anglicko-český a česko-anglický slovník Lexicon Kompletní kurz angličtiny je založen na nejnovější řadě učebnic angličtiny ENGLISH ELEMENTS nakladatelství Max Hueber Verlag GmbH, která byla upravena pro výuku pomocí počítače a rozšířena o další cvičení. Kurz používá technologii rozpoznávání řeči IBM ViaVoice a díky ní je možné nejen aplikaci, ale i řadu cvičení ovládat hlasovými povely v anglickém jazyce. Při výuce mů

Napsat recenzi

Také doporučujeme

Ostatní produkty ve stejné kategorii