*

Hledat

Nabízíme

Chytré karty - Let's Travel to

Autor Alexandra Pomazalová
ISBN9788087726181
Typcards
VydavatelChytrá Lola
Rok vydání2018
Počet stran40

3-5 dní

132 KčNaše cena:

-15% 155 KčPůvodní cena:

Popis

Edice CHYTRÉ KARTY přináší nový pohled na studium cizích jazyků. Díky kartám můžete mít učební pomůcku stále při sobě, hraním s přáteli se naučit nenásilným způsobem nová slovíčka a hlavně si můžete vždy vybrat ta slovíčka, která chcete zvládnout.

Chytré karty jsou vhodné pro každého a v každé době. S nimi poznáte, že učení není jenom námaha, ale může být i zábavné. V každé sérii naleznete nová slovíčka nebo fráze sestavené vždy tak, aby Vás posunuly o výrazný krok vpřed.

CHYTRÉ KARTY
 jsou natištěny na kvalitním křídovém lesklém papíře, aby Vám vydržely co nejdéle. Jednotlivé karty jsou čtvercového tvaru, každá strana měří 48 mm. Stejný rozměr stran byla zvolena pro lepší skladovatelnost, snadné míchání, rovnání a práci s kartami.

Chytré karty jsou sestaveny tak, aby Vám pomohly při všech situacích, v nichž se můžete v rámci svého cestování ocitnout.

Najdete v nich na 2.000 výrazů, slovíček a frází, které se můžete buď naučit, nebo je najít v kartách, až je budete potřebovat. V jednotlivých kartách se zorientujete snadno – výrazy jsou poskládány tak, abyste požadovaný termín našli co nejrychleji a nejsnadněji. U každého slovíčka i každé fráze najdete anglický překlad a výslovnost, což Vám pomůže v dokonalém zvládnutí termínu.

Můžete se zkoušet navzájem ve dvojicích s kamarádem nebo i početnější skupině – každé takové procvičování Vám určitě pomůže mnohem více, než když se budete učit sami. Během skupinového zkoušení dbejte na to, aby se jednotlivé okruhy střídaly a neučili jste slovíčka „po řádcích“. Mnohem účinnější pro Vás bude nahodilé zkoušení, napříč jednotlivými tématy tak, abyste si nepamatovali výrazy „po skupinkách“.


Každá z karet je očíslována a viditelně označena, takže ji vždy v případě další potřeby snadno najdete znovu. A pokud budete vědět, která z oblastí slovíček Vám dělá největší problémy, pak si tuto kartu vezměte s sebou a pročítejte a studujte v tramvaji, v letadle, o přestávkách, nebo na zahradě.

Sami určitě najdete tisíce dalších variací a možností, jak se učit nové fráze nebo opakovat ty, které již znáte. Mějte na paměti, že je potřeba zopakovat předchozí či učit se nové nejlépe každý den – daleko větší hodnotu pro Vás má 15 minut každý den než dvě hodiny každou neděli. A také si uvědomte, že nikdo učený z nebe nespadl, proto se neposmívejte a nezesměšňujte toho, kdo zrovna neví správnou odpověď. Bavte se, smějte se, seznamte se s novými přáteli a naučte se další nové fráze a slovíčka.

Recenze

Napsat recenzi

Chytré karty - Let's Travel to

Chytré karty - Let's Travel to

Napsat recenzi

Ostatní produkty ve stejné kategorii