Hledat

Nabízíme

Sleva! Angličtina pro každého, cvičebnice, úroveň 1, začátečník Zobrazit větší

Angličtina pro každého, cvičebnice, úroveň 1, začátečník

Autor Tim Bowen Thomas Booth Susan Barduhn
ISBN9788024260457
Typpaperback
VydavatelUniversum
Rok vydání2018
Počet stran176

probíhá dotisk - termín neznámý

212 KčNaše cena:

-15% 249 KčPůvodní cena:

Popis

Jste začátečník a potřebujete se rychle a kvalitně naučit anglicky? V angličtině pro každého: Úroveň 1: Začátečník, cvičebnice najdete více než 700 cvičení. Kniha využívá skvělou grafiku a hravost pro rozvíjení znalostí angličtiny v oblasti mluvení, výslovnosti, čtení, psaní, slovní zásoby a gramatiky. Budete hledat chyby v ukázkových textových zprávách, vyplňovat prázdná pole, hrát zábavné hry, určovat pořadí slov a zodpovídat poslechové otázky.

Angličtina pro každého: Úroveň 1: Začátečník, pracovní kniha, zahrnuje dovednosti a témata potřebná také pro mezinárodní zkoušky z angličtiny.

Recenze

Napsat recenzi

Angličtina pro každého, cvičebnice, úroveň 1, začátečník

Angličtina pro každého, cvičebnice, úroveň 1, začátečník

Jste začátečník a potřebujete se rychle a kvalitně naučit anglicky? V angličtině pro každého: Úroveň 1: Začátečník, cvičebnice najdete více než 700 cvičení. Kniha využívá skvělou grafiku a hravost pro rozvíjení znalostí angličtiny v oblasti mluvení, výslovnosti, čtení, psaní, slovní zásoby a gramatiky. Budete hledat chyby v ukázkových textových zprávách, vyplňovat prázdná pole, hrát zábavné hry, určovat pořadí slov a zodpovídat poslechové otázky. Angličtina pro každého: Úroveň 1: Začátečník, pracovní kniha, zahrnuje dovednosti a témata potřebná také pro mezinárodní zkoušky z angličtiny.

Napsat recenzi

Také doporučujeme

Ostatní produkty ve stejné kategorii