Hledat

Nabízíme

SRDEČNĚ VÁS ZVEME NA 7. ROČNÍK

"Englishbooks Day with Cambridge P.A.R.K. aneb setkání fanoušků Helpforenglish.cz"


SOBOTA 25. LISTOPADU 2017 V BEROUNĚ

Srdečně Vás zveme na tradiční celodenní setkání příznivců angličtiny! Englishbooks Day je v České republice ojedinělý tím, že se nejedná o akci pouze pro učitele, ale i pro studenty angličtiny jakéhokoli věku. Letos jsme pro Vás připravili 25 seminářů vedených zkušenými lektory. Stejně jako loni budete mít možnost vyzkoušet si nanečisto kompletní "speaking" cambridgských zkoušek Cambridge English First (FCE), Advanced (CAE) a Proficiency (CPE). Jako vždy na Vás čeká bohatá tombola s možností vyhrát zájezd do Anglie či poukaz na vykonání libovolné zkoušky Cambridge English zdarma. Po celý den pro Vás bude také otevřeno naše knihkupectví Englishbooks.cz, kde budete moci nakupovat s 20% slevou! Program zakončíme přátelským posezením v restauraci s možností zahrát si tradiční anglický Pub Quiz.


Konference je akreditována MŠMT pod č. j. 22761/2017-840.


SEMINÁŘE

V rámci Englishbooks Day se můžete účastnit 5 seminářů - v každém časovém pásmu budete mít na výběr z 6-7 různých workshopů či přednášek. Chybět samozřejmě nebudou populární semináře Marka Víta a Romana Svozílka z našeho partnerského webu Helpforenglish.cz

Kompletní seznam seminářů včetně jejich anotací naleznete ZDE.


TESTOVÁNÍ CAMBRIDGE ENGLISH SPEAKING NANEČISTO

Ve spolupráci se zkouškovým centrem Cambridge P.A.R.K. Vám nabízíme možnost vyzkoušet si nanečisto kompletní ústní část, tj. SPEAKING zkoušek Cambridge English First (FCE - úroveň B2), Advanced (CAE - úroveň C1) a Proficiency (CPE - úroveň C2). Zkoušet a hodnotit Vás bude špičkový examinátor zkouškového centra Cambridge P.A.R.K. David Koster. Na rozdíl od předchozích let Vám David poskytne feedback spolu s cennými radami ihned po skončení Vašeho testování. Zároveň Vám předá Váš výsledek. Ze všech účastníků testování nanečisto budou vylosováni dva výherci poukazu na vykonání libovolné zkoušky Cambridge English ve zkouškovém centru Cambridge P.A.R.K., které tyto poukazy věnovalo.

Vzhledem k vysoké profesionalitě tzv. mock testingu je testování zpoplatněno částkou 150,- (přičítá se k základnímu registračnímu poplatku).


TOMBOLA

Oficiální program zakončíme losováním TOMBOLY plné hodnotných cen věnovaných naším knihkupectvím a našimi partnery. Hlavní cenou bude ZÁJEZD DO ANGLIE ZDARMA, který věnuje cestovní kancelář PRO TRAVEL specializovaná na školní zájezdy a zájezdy do Anglie.


VEČER V RESTAURACI

Večer zakončíme přátelským posezením v restauraci, při němž můžete získat spoustu tipů, nápadů a praktických zkušeností od ostatních nadšenců do angličtiny. Jak už se stalo příjemným zvykem, zahrajeme si i tradiční anglický PUB QUIZ.

Upozorňujeme Vás, že pro závaznou rezervaci místa v restauraci vyžadujeme vratnou zálohu 150,-. Tato záloha Vám bude navrácena v restauraci v den konání akce.


MÍSTO KONÁNÍ AKCE: Gymnázium Joachima Barranda, Talichova 824, Beroun

DATUM: sobota 25. 11. 2017

ČASOVÝ HARMONOGRAM:

8:00 - 9:00  - registrace, prezentační výstava partnerů / návštěva knihkupectví Englishbooks.cz
9:00 - 10:00  - seminář (výběr z 6 seminářů)
10:20 - 11:20 - seminář (výběr z 6 seminářů)
11:40 - 12:40 - seminář (výběr z 6 seminářů)
12:40 - 14:00 - pauza na oběd / prezentační výstava partnerů / návštěva knihkupectví Englishbooks.cz
14:00 - 15:00 - seminář (výběr z 6 seminářů)
15:15 - 16:15 - seminář (výběr ze 7 seminářů)
16:30 - tombola, poté možnost návštěvy knihkupectví Englishbooks.cz (otevřeno do 18:30)
18:00 - večerní program v restauraci - pub quiz, volná zábava

Testování "speaking" bude probíhat od 8:00 do 15:00. Na konkrétní čas se můžete přihlásit při vyplňování přihlášky.


REGISTRAČNÍ POPLATEK

Registrační poplatek činí 400 Kč a zahrnuje:

  • registrační tašku s dárky
  • 5 seminářů dle výběru
  • možnost výhry zájezdu do Anglie a dalších hodnotných cen
  • možnost nákupu v našem knihkupectví s 20% slevou

Poplatek za testování Speaking zkoušek Cambridge English nanečisto činí 150 Kč. Poukaz na vykonání zkoušky Cambridge English zdarma bude losován pouze z účastníků tohoto testování.

JAK SE PŘIHLÁSIT

Přihlásit se můžete prostřednictvím online formuláře ZDE . Vaše přihláška bude považována za závaznou, jakmile obdržíme registrační poplatek na náš účet č. 259300969/0300. Veškeré informace k platbě obdržíte v automatickém potvrzovacím emailu po vyplnění přihlašovacího formuláře. O obdržení platby Vás budeme informovat emailem. Dovolujeme si Vás upozornit, že pokud neobdržíme Vaši platbu do 5 pracovních dnů od odeslání přihlášky, uvolníme Vaše rezervovaná místa na seminářích jiným zájemcům.

Odhlášení z akce a vrácení registračního poplatku je možné do 10.11.2017. Po uplynutí této lhůty registrační poplatek nevracíme, ale je samozřejmě možné poslat za sebe náhradníka.


Fotky z loňského 6. ročníku Englishbooks Day můžete zhlédnout zde .

Organizátor akce:

English Books

Partneři: